محل لوگو

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 77
  • بازدید دیروز : 100
  • بازدید کل : 2629

مقاله آمار با موضوع علم آمار در ایران


مقاله آمار با موضوع علم آمار در ایران

علم آمار در ایران

 مقاله آمار با موضوع علم آمار در ایران

1‌ـ مقدمه :

موضوع آمار در چند سال اخير به قدري در ايران مد شده است كه از اين حيث مي توان آن را در رديف قمر مصنوعي قرار داد. بدون شك تعداد دفعاتي كه كلمه آمار در صحبتها ذكر ميگردد بيش از تعداد دفعاتي است كه نام قمر مصنوعي برده مي شود، ولي متاسفانه از حيث مفهوم و معني تفاوت بزرگي بين آمار و قمر مصنوعي وجود دارد و آن اين است كه همه معني قمر مصنوعيرا ميداند و به خوبي ميفهمد كه قمر مصنوعي يك جسمي است كه به فضا پرتاب مي شود و بسته به قدرتي كه آنرا به جلو ميراند، بالاخره به دور زمين يا ماه يا خورشيد و غيره به گردش در مي آيد. ولي كمتر كسي است كه حقيقتاً بداند كه آمار مخصوصاً علمي كه به اين نام خوانده مي شود چه اصول و معنائي دارد حدود قدرت و موارد استفاده حقيقي آن چيست علم است يا فقط يك روش اداريست؟

از طرف ديگر از حيث عقيده مردم نسبت به امكان به وجود آوردن و به كار بردن نيز فرق اساسي بين اين دو وجود دارد زيرا همه مي دانند كه غير از علمائي كه مشغول تحقيقات راجع به پرتاب موشك و قمر مصنوعي هستند كسي قدرت پرتاب قمر مصنوعي را ندارد ولي همه خيال مي كنند كه جمع آوري آمار و تهيه آن و حتي استفاده از آن امريست عادي كه يك سازمان و مقداري بودجه و عده اي كارمند كه به طور تصادف انتخاب شده باشند مي توانند كليه احتياجات علمي و فني آن را برآورده سازند.

شايد علت اين تفاوت دومي (

مقاله آمار با موضوع علم آمار در ایران

مقاله آمار با موضوع علم آمار در ایران

 

 

مقاله آمار با موضوع علم آمار در ایران

مقاله آمار با موضوع علم آمار در ایران

*****************************8

جزئیات فایل دریافتی شما :

نام فایل : تحقیق آمار با موضوع دانلود پروژه آمار مقاله آمار مقاله آمار با موضوع علم آمار در ایران

موضوع : علم آمار

فرمت : ورد و قابل ویرایش Word دانلود پروژه آمار مقاله آمار مقاله آمار با موضوع علم آمار در ایران.doc

صفحات: 10 صفحه

مناسب برای : دانشجویان ، دانش آموزان ، معلمان و....

مقاله آمارپروژه آمارمقالات آمار دبیرستانپروژه آمار دبیرستانمقاله آمارپروژه آمارمقالات آمار دبیرستانپروژه آمار دبیرستان مقاله آمارپروژه آمارمقالات آمار دبیرستانپروژه آمار دبیرستان مقاله آمارپروژه آمارمقالات آمار دبیرستانپروژه آمار دبیرستان مقاله آمارپروژه آمارمقالات آمار دبیرستانپروژه آمار دبیرستان

 

 

 


مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۲ شهریور ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 8

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما